Jei nebesinori nuolat eiti pas kosmetologę tam, kad būtų sutvarkyti jūsų antakiai, tuomet verta žinoti, kad juos išmokti formuoti bei dažyti galima ir namuose. Žinoma, jei turite permanentinius antakius, tuomet greičiausiai be korekcijų pas specialistą tikrai neapsieisite, tačiau turinčioms natūralius antakius, kurių formavimui reikalingas tik pincetas ir antakių dažai, galima pasirūpinti šia veido sritimi ir būnant namuose. Daugelis moterų mėgsta antakius ryškinti ir pieštuku, tačiau tai išlieka trumpam, o jau kitą dieną, o kartais net ir tą pačią reikia forma piešti iš naujo, kad atrodytumėte nepriekaištingai. Jeigu turite paprastus antakius, kurie dar nesugadinti, nėra permanentiniai, pernelyg nenupešioti, tuomet reikalo jų piešti pieštuku nėra – galima pasitelkti kiek patogesnį būdą ilgesniam efektui. Ilgalaikiai antakių dažai leidžia džiaugtis puikiai atrodančiais antakiais bent mėnesį – kadangi jie paryškinami ganėtinai natūraliai, galima džiaugtis savo įvaizdžiu kasdien. Svarbiausia pasirinkti spalvą, kuri nebus per tamsi, kad per daug neįrėmintumėte veido. Pasirinkite savo antakių dažus – www.kosmetikosparduotuve.lt.
Antakių dažai gali būti juodi, pilki, šviesiai bei tamsiai rudi. Tamsiaplaukėms juodi bus puikus variantas, o šviesiaplaukėms rekomenduojama rinktis rudus ar kitokio atspalvio dažus. Bet pirmiausia pradėti reikėtų nuo to kaip formuoti antakį ir kokių klaidų namuose nepadaryti, kad nereikėtų vėliau kurį laiką slėpti savo antakių nuo žmonių.
Pasiruoškite tinkamą apšvietimą, kad galėtumėte gerai matyti savo antakius ir, žinoma, pasirūpinkite patogia vieta, veidrodžiu. Kai viskas paruošta galima nesunkiai pradėti, jei turite tiek antakių dažus, tiek pincetą. Kai kurios mėgsta antakius tvarkyti vašku ar siūlais, tačiau tai skirta tik tikrai gerai šias technikas įvaldžiusiems žmonėms.
Dažniausia klaida yra per didelio kiekio plaukelių išpešiojimas. Dažnai antakiai moterims visada atrodo per platūs, todėl norisi juos suploninti – tuomet iš apačios pradedama juos nesustabdomai traukti. Tada antakiai atrodo lyg iškandžioti, nes jie tampa nebe lygūs, o ir sulyginti jų nebeišeina, nes būna ištraukti tam reikalingi plaukeliai. Verta žinoti, kad plaukeliai būna skirtingų ilgių ir jų kritimo kampai nevienodi, tad kai kuriuos plaukelius išpešus nebeišeina ir simetrijos atrasti, todėl niekada nesiūloma per ilgai užsibūti prie veidrodžio. Dar viena klaida – spalva. Per daug išryškinti ar blankūs antakiai gadina veido proporcijas, todėl neatrodomo taip jau dailiai. Per ryškūs antakiai nukreipia dėmesį tik į save, todėl nepastebimi kiti dailūs veido bruožai.