Kartais tokiems skalbimo mašinų meistrams http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu tenka ne tik taisyti skalbimo mašinas, bet ir kone pravesti paskaitas apie tai, kaip reikia teisingai skalbti. Mat pasitaiko, kad žmonės kaltina skalbimo mašiną dėl sugadintų skalbinių, o iš tiesų tiesiog patys nežino tiksliai, kaip tvarkytis su pačiu skalbimu. Tad štai keletas patarimų, kaip teisingai skalbti įvairius skirtingus skalbinius.
Patalynę
Visų pirma skalbykliu remontas visai nereikalingas, jeigu jums tiesiog neišsiskalbia patalynė. Problema čia yra kitokia ir kitur. Jūs tiesiog nežinote, kaip reikia atlikti tam tikrus dalykus. Tarime, skalbti patalynę. Patalynė, kuri yra kokybiška, turėtų būti atspari aukštai temperatūrai. Tad ją reikėtų ir skalbti didelėje temperatūroje ir didelėmis apsukomis, taip pat ir džiovinti. Tik tada tinkamai viskas išsiskalbs. Dar svarbu, kad patalynė būtų skalbiama kaitroje, nes tik tuomet galėsite didžiuotis ir pasakyti, kad prie veido glaudžiate visiškai sterilius patalus, kuriuose tikrai sunaikintos visos bakterijos.
Rankšluosčius ir mazgotes
Tas pats bus ir su tokiasi skalbiniais, kurie yra vonioje, virtuvėje, nuolatinėje drėgmėje. Įvairūs rankšluosčiai, mazgotės. Šie skalbiniai turi būti skalbiami itin karštame vandenyje, nes juose tikrai yra prisiveisę įvairių bakterijų. Tad tą turite daryti tiesiog dėl higienos reikalavimų, ir net negalvoti, kad galima būtų daryti kitaip. Būtina teisingai skalbti šiuos dalykus.
Apatinį trikotažą
Dar viena kategorija, kur yra didelis teršalų ir blogo kvapo telkinys. Galbūt kai kuris apatinis trikotažas yra iš itin plonų ir netvirtų audinių, tačiau blogus dalykus vis tiek reikia išskalbti. Tad tuos itin lengvus rūbelius galima skalbti rankomis, tačiau vis tiek aukštoje temperatūroje. Na o drabužius, kurie nereikalauja to švelnumu, tiesiog negailestingai kiškite į aukščiausią temperatūrą ir naikinkite bakterijas. Jeigu chemija alergizuoja intymias vietas, tuomet naudokite natūralius skalbiklius.
Užuolaidas
Štai čia ir panaudosite tuos žemos temperatūros pasirinkimus, švelnesnes apsukas, bei džiovinimo atsisakymą. Nes tiulis, tai yra, dieninės užuolaidos, gali būti visiškai sunaikintos vos per vieną skalbimą, jeigu tinkamai viskuo nepasirūpinsite.
Šventinius drabužius
Taigi, pagalvokite ir apie tai, kad jums reikės skalbti ir taisyti šventinius drabužius. Tai reiškia, kad kartais reikia išsiskalbti ploną gražią suknelę, kostiumą, marškinius ir papuošalus iš medžiagos. Jeigu tai labai saugomi drabužiai, neškite juos į valymo saloną ar bandykite skalbti rankomis. Tačiau tokių rūbų apskritai nekiškite į skalbimo mašiną su pačiais purviniausiais ir blogiausiai atrodančiais, nes taip tikrai nieko gero nebus.
Puikūs patarimai, ačiū. Aš savo dėmėtą patalinę, pledus arba drabužius skalbiu naudodamasi močiutės išmintimi, liaudiškomis priemonėmis. Tam geriausiai pasitarnauja paprasčiausias ūkiškas muilas.